Ukupno: 271923
Ovaj mjesec: 2040

Prigovori na rezultate ispita-ISPRAVAK DATUMA!
Autor: Lorena Kinkela Dumenčić, 11. 7. 2022.

Rezultati ispita DM objavljeni su danas u 12 sati

Nakon objave rezultata na www.postani-student.hr detaljno pregledajte svoje ispite (svi ispitni materijali trebali bi biti skenirani).

Ako se ne možete prijaviti na www.postani-student.hr jer ste izgubili PIN, trebate poslati poruku sadržaja OPET na 666555.

Prema Pravilniku o polaganju DM pristupnik imate pravo uložiti prigovor na rezultate ispita. Prigovor se dostavlja Školskom ispitnom povjerenstvu na obrascu koji se nalazi u privitku.

U prigovoru treba navesti naziv ispita, redni broj zadatka i kratko obrazloženje zašto se prigovor ulaže. Ako se ulaže više prigovora na više zadataka iz jednog ili više ispita, svaki prigovor se dostavlja na zasebnom obrascu.

Prigovor se može osobno dostaviti u školu u srijedu, 13.7.u 10 sati ili poslati kao privitak na mail
trgovacka-i-tekstilna-skola@ri.t-com.hr  (najkasnije do srijede, 13.7. do 10 sati)

Molimo da poštujete rok za dostavu prigovora kako bi Školsko ispitno povjerenstvo pravovremeno donijelo odluku o opravdanosti istih.

Nakon objave rezultata ispita DM jako je važno da pratite svoj izbor studijskih programa i pazite na koji od odabranih studijskih programa ostvarujete upis. Preporuka je da se izbrišu svi studijski programi koje zaista NE želite upisati. Nakon objave konačnih rezultata ispita DM  i zaključavanja izbora studijskih programa, MORAT ćete se upisati na onu studijsku grupu na kojoj ostvarujete upis.

Priloženi dokumenti:
Obrazac-za-prigovor.doc (61.00 KB)