preskoči na sadržaj

Trgovačka i tekstilna škola u Rijeci

Login
Tražilica

 

Zašto upisati TTŠ

 

Tko završi strukovnu školu ...

Kalendar
« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Korisni linkovi

Šećući hodnicima i učionicama naše škole,
ne možete ostati ravnodušni
prema maštovitim učeničkim radovima,
koji su nastali pod budnim okom
njihovih vrijednih mentorica.
Niti jedan kutak nije pust.
Svi stari ormari i stolci kod nas
dobivaju novo ruho,
reciklirano se šepureći promatračima:
"Pogledaj me kako sam sada lijep,
a netko me htio baciti :-) ! "
Ponosno vas pozivamo
da prolistate
ovu galeriju,
a zatim:
dođite i uvjerite se sami :-) .

 

Pitanja odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 11. 2015.

Ukupno: 171284
Ovaj mjesec: 365
Ovaj tjedan: 41
Danas: 41
Forum

FORUM

vijesti
Raspored konzultacija
Administrator / datum: 2. 10. 2019. 19:03
NAZIV PREDMETA PROFESOR DAN I VRIJEME
Tehničko crtanje Renata Štefan Barišić ponedjeljak,14.00
Informatika LorenaKinkelaDumenčić petak, 11.30
Poslovne komunikacije Ana Ružić ponedjeljak, 9.40
Talijanski jezik Martina Krstičević utorak, 10.45
Engleski jezik Sanda ŠpanjolPandelo ponedjeljak,12.25
Geografija Nada Damjanović srijeda, 11.30
Stručna praksa Ariana Juretić Jović ponedjeljak,10.45
Poduzetništvo Ariana Juretić Jović ponedjeljak,10.45
Kreiranje odjeće i dodataka Elmira Korbar petak, 14.00
Oblikovanje tekst. plošnih proizvoda Elmira Korbar petak, 14.00
Trgovinsko poslovanje Damir Petraš srijeda, 12.20
Povijest Zvjezdana Bačinić petak, 11.30
Strukovne vježbe Andrijana Ravnjak četvrtak, 13.10
Matematika Jasminka Dopuđ petak, 10.45
Crtanje i slikanje Larisa Čučković četvrtak, 12.20
Plastično oblikovanja Larisa Čučković četvrtak, 12.20
Pismo Larisa Čučković četvrtak, 12.20
Teorija oblikovanja Maja Bižaca četvrtak, 9.35
Tekstilni materijali Snježana Tus  četvrtak, 10.45
Glazbena umjetnost Sandra Kovač ponedjeljak, 11.30
Kemija  Vlasta Švast utorak, 11.30
Povijest likovne umjetnosti Zorica Radojčić utorak, 8.45

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju